Tuš na papíře, 29 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Z. Burian.Reprodukováno:Ilustrace z Řípa Jiří, Groznatův štít, Severočeské nakladatelství, první vydání, 1976.