Lept na papíře, 278 x 325 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 57. Publikováno: Libor Šteffek, Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, Praha 2015, s. 196, kat. č. G 273.