063 | STROM ČASU
MENČÍK Václav (1926 – 2013)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 18 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Tempera na sololitové desce, 43 x 59 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo dole VaMen 29.III.64.