129 | PORTRÉT MLADÉ ŽENY
PECA Josef (1952)
- vyvolávací cena: 6 500 CZK
- dosažená cena: 13 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na plátně, 100 x 59,5 cm, rámováno.