258 | PRVNÍ MAJ
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 12 000 CZK
Olej na plátně, 23 x 46 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole FAMÍRA I. V. 1942, zezadu opatřeno autorským štítkem s určením, zezadu blindrámu přípis s určením.