259 | DRÁŽNÍ BUDOVA S KOMÍNEM
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 46 000 CZK
Olej na plátně, 115 x 120 cm, rámováno, signováno vlevo dole Famíra.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9. - 1. 11., Praha, 2015.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 608.