265 | HORSKÁ KRAJINA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na plátně, 60 x 105 cm, rámováno, signováno vpravo dole FAMÍRA.
Provenience:
Restituce z Galerie hl. m. Prahy., ev. č. D-35.