100 | HOMMAGE ? JAN SAUDEK
ANDERLE Jiří (1936)
- starting price: 15 000 CZK
- hammer price: 22 000 CZK
Suchá jehla na papíře, 96 x 64 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1985, signováno vlevo dole Anderle.