260 | CIHELNA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 13 000 CZK
Olej na plátně, 33,5 x 55,5 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole Famíra, na rubu opatřeno přípisem s určením.