269 | KALIGRAFIE
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 9 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 41 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno JVeris.