287 | AKT S RUKAMA NAD HLAVOU
MOLNÁR Karol (1903 – 1981)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 36 000 CZK
Olej na plátně, 103 x 68 cm, rámováno.