091 | ALEGORICKÝ VŮZ
BORN Adolf (1930 – 2016)
- vyvolávací cena: 20 000 CZK
- dosažená cena: 26 000 CZK
Barevná litografie na papíře, 35 x 48 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole ABorn, list č. 67/90.
Miloš Macourek, František Dvořák, Adolf Born, Praha, 1999, s. 256.