126 | BÍLÝ ŽENSKÝ AKT
POPOV Valentin (1947)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na sololitové desce, 62 x 54 cm, rámováno, datace 1986, signováno vpravo nahoře Popov 1986.