262 | LIBEŇSKÝ PŘÍSTAV
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 14 000 CZK
Olej na plátně, 35 x 90 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole FAMÍRA 50, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením, zezadu opatřeno razítkem ČFVU.