264 | KRAJINA S BŘÍZAMI
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 16 000 CZK
- dosažená cena: 20 000 CZK
Olej na plátně, 45 x 65,5 cm, rámováno, datace 1959, signováno vpravo dole FAMÍRA 59.