266 | CIHELNA U KLATOV
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 14 000 CZK
Olej na plátně, 70 x 140 cm, rámováno, datace 1965, signováno vpravo dole FAMÍRA 65.