270 | LISTÍ
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- vyvolávací cena: 6 000 CZK
- dosažená cena: 9 000 CZK
Kombinovaná technika na kartonu, 50 x 35,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Veris.