271 | SURREALISTICKÁ KOMPOZICE
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- vyvolávací cena: 7 000 CZK
- dosažená cena: 10 000 CZK
Kombinovaná technika na kartonu, 69 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Veris, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
Jaroslav Veris - Petit testament, 6. 12. 2005 - 5. 2. 2006, Krajská galerie výtvarného umění Zlín.