272 | LEŽÍCÍ AKT
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- vyvolávací cena: 28 000 CZK
- dosažená cena: 48 000 CZK
Olej na kartonu, 50,5 x 66 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole JVeris Paris.