290 | POHLED Z KAMPY
BROŽ Josef (1904 – 1980)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 12 000 CZK
Olej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, datace 1938, signováno vlevo dole J. BROŽ 38.