072 | POMOCNÁ ŠKOLA (NESTYDA)
BALCAR Jiří (1929 – 1968)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 18 000 CZK
Lept na papíře, 29,3 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1968, signováno vpravo dole Jiří Balcar.