252 | JOSEF HOŘEŠOVSKÝ
NIEDERLE Marcel (1898 – 1990)
- vyvolávací cena: 1 000 CZK
- dosažená cena: 1 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1972, signováno vpravo dole M. Niederle 72.