256 | KOUPÁNÍ/PORTRÉT
MORAVEC Alois (1899 – 1987)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 19 000 CZK
Olej na plátně, oboustranný obraz, 37 x 49 cm, datace 1927, signováno vlevo dole A. Moravec 27.