263 | HUMNA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 12 000 CZK
Olej na plátně, 40 x 70 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole FAMÍRA 40.