268 | ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE I.
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- vyvolávací cena: 7 000 CZK
- dosažená cena: 7 000 CZK
Kombinovaná technika na kartonu, 33 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1969, signováno vpravo dole VERIS 69.