274 | ZIMNÍ KRAJINA
KYBAL Antonín Rudolf (1901 – 1971)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 10 000 CZK
Olej na kartonu adjustovaném na překližce, 47 x 56,5 cm, rámováno, datace 1954, signováno vpravo dole Kybal 54.