Olej na sololitové desce, 80 x 115 cm, rámováno, datace 1962, signováno vpravo dole J. Brož, na slepém rámu opatřeno razítkem ČFVU Praha.Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.