Olej na překližce, 50 x 66,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole PANUŠKA-. Publikováno: Mařákovci (katalog k výstavě Kooperativa, SVU Mánes 2023), Exner, I., Zachař, M., vyobrazeno na str. vyobrazeno na str. 229. Vystaveno: Galerie Kooperativa - Mařákovci (13/09 - 30/01/2024).