Lept na papíře, 86,7 x 57,9 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1912, signováno vpravo dole MŠvabinský.
Ludvík Páleníček, Zuzana Švabinská, Max Švabinský, Grafické dílo, Národní galerie v Praze, 1976, s. 63, sgr. 76.