Olej na plátně, 77,5 x 59 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře, zezadu na slepém rámu opatřeno štítkem: Krajská galerie Hradec Králové vystaveno 76 s razítkem; zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením, Vystaveno: Obecní dům, Praha, 1931. Pošova galerie, Praha, 1943. Orlická galerie, Rychnov nad Kněžnou, 1978. Krajská galerie Hradec Králové, 1976.