Olej na plátně, 51 x 61 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole K. Souček 48.Pravost díla potvrzena vnukem autora Martinem Součkem.Pravost potvrzena žákem autora, ak. mal. Adolfem Langem.