Olej na sololitové desce, 52,5 x 42,5 cm, rámováno, datace 1961, signováno zezadu na sololitové desce RUDOLF FILA 61 Výstava: Rudolf Fila, Galerie města Bratislavy v Palffyho paláci, duben – červen 2016. Publikováno: Peter Michalovič, Rudolf Fila, Galerie města Bratislavy v Palffyho paláci, 2016, s. 12.