Olej na plátně, 95 x 66 cm, rámováno, signováno vpravo dole Hubáček. Vystaveno: Josef Hubáček, Obrazy, výstavní síň Mánes, 14. 7 - 9. 8., Praha, 1942. Publikováno: Výtvarná umění, časopis Svazu československých výtvarných umělců, Praha, r. 9, č. 6, 1959, s. 272.