Olej na plátně adjustovaném na lepence, 26,5 x 34 cm, rámováno, signováno vpravo dole Karel Špillar. Vystaveno a publikováno: Má vlast - Pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, Správa Pražského hradu a S.V.U. Mánes, 4. 9. – 1. 11. 2015, str. 541.