030 | CESTA DO VESNICE
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 24 000 CZK
Olej na kartonu, 35,5 x 50,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole OBubeníček.