Barevný lept na papíře, 42 x 32,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole T. F. Šimon.Publikováno:Arthur Novák, Kronika grafické díla T. F. Šimona, Praha, 1937, rok 1927, č. AP2.