Pastel na papíře, 60,5 x 74,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Vlastislav Hofman. Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. - 1. 11. 2015. Publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 737.