Olej na plátně, 58,5 x 53 cm, rámováno, datace 1922, signováno vpravo dole MULTRUS 22.Vystaveno:Dialogy v obrazech, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 2014.Publikováno:Dialogy v obrazech, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 2014, str. 61.