Kombinovaná technika na papíře adjustovaném na kartonu, rámováno, v paspartě, pod sklem, 19,5 x 17,5 cm, vpravo dole signováno monogram L.M.Vystaveno:60. Výtvarné Hlinsko - Luděk Marold (1865 - 1898) od 21. 6. - 8. 9. 2019.