Lept na papíře, 8,7 x 11,7 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1947, signováno vpravo dole Reynek. Provenience: Z širšího okruhu rodiny autora. Publikováno: Bernardi, Renata, Bohuslav Reynek, 2. sv. (soupis díla), Brno, 1992, č. G174. Bohuslav REYNEK (1892-1971). Catalogue raisonné et illustré des peintures, dessins et gravures, 1940 – 1949, s. 2, č. 3. Bohuslav REYNEK (1892-1971). Catalogue raisonné et illustré des peintures, dessins et gravures, 1940 – 1949, N°3 / page 2.