119 | BÍLÉ STAVENÍ (KAMENIČKY)
MACOUN Gustav (1889 – 1934)
- vyvolávací cena: 37 000 CZK
- dosažená cena: 38 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na kartonu, 49 x 57 cm, rámováno, datace 1910, signováno vpravo dole Gustav Macoun 1910.