120 | KRAJINA S PASÁČKY
SOUKUP Josef (1890 – 1970)
- vyvolávací cena: 3 000 CZK
- dosažená cena: 14 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na plátně, 34 x 48 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Soukup.