121 | LETIŠTĚ
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- dosažená cena: 80 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na lepence, 64,5 x 100 cm, rámováno, pod sklem, datace 1937, signováno vpravo dole J. Grus, zezadu opatřeno štítkem ČFVU s přípisem s určením.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. - 1. 11. 2015.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, 2015, s. 602.