104 | KRAJINA
HOFMAN Vlastimil (1884 – 1964)
- vyvolávací cena: 35 000 CZK
- dosažená cena: 35 000 CZK
- Podzimní online aukce
Pastel na papíře, 60,5 x 74,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Vlastimil Hofman.
Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11.2015.
Publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 737.