105 | PORTRÉT DÍVKY
NASKE František Xaver (1884 – 1959)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 15 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na lepence, 84 x 70 cm, rámováno, pod sklem, signováno dole uprostřed F. Naske.