036 | HORNATÁ KRAJINA S BŘÍZOU
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 12 000 CZK
Tempera na kartonu, 25,5 x 34,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole OBubeníček.