021 | U RYBNÍKA
LANGER Karel (1878 – 1947)
- vyvolávací cena: 38 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na kartonu, 49 x 67,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Langer.