025 | VESNICKÝ NÁMĚT
RÁKOSI Ernest (1883 – 1971)
- vyvolávací cena: 3 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na plátně, 49 x 63 cm, rámováno, signováno vpravo dole Rákosi.