041 | OŘECHOV
FOLTÝN František (1891 – 1976)
- vyvolávací cena: 36 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na plátně, 67 x 85 cm, rámováno, datace – 1959 – 1960, signováno zezadu Foltýn.
Hlušička Jiří, F. Foltýn, Praha, 1982, č. 1966 (pod názvem Ronov); F. Foltýn – soupis díla , č. O 261, Moravská galerie v Brně.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, Praha, 2015, str. 642.