043 | POHLED NA VESNICI
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
- aktuální cena: 10 000 CZK
Položka je dražena pro jiného dražitele.
Kombinovaná technika na papíře, 43 x 61 cm, rámováno, v paspartě, datace 1980, signováno vpravo dole J. Grus.